سبد خرید

ویژه
قلبی به این سپیدیقلبی به این سپیدی
0 out of 5

قلبی به این سپیدی

۴۲,۰۰۰ تومان
از نگاه منتقدان « قلبی به این سپیدی » بهترین کتاب «خابیر ماریاس» است. وی برای این کتاب برنده جایزه بین‌المللی «ایمپک دوبلین» نیز شده است.
ویژه
بریت ماری اینجا بودبریت ماری اینجا بود
0 out of 5

بریت – ماری اینجا بود

۴۸,۰۰۰ تومان
«بریت - ماری اینجا بود » رمان بلندی است نوشته‌ی نویسنده‌ی سوئدی «فردریک بکمن» است. بکمن در این کتاب با زبانی ساده و روان داستان بریت‌ماری را روایت می‌کند.
ویژه
dark yek payandark yek payan
0 out of 5

درک یک پایان

۳۰,۰۰۰ تومان
کتاب درک یک پایان خیلی زود به جایگاه قابل قبولی در میان خوانندگان دست یافت. حتی بعضا از آن به عنوان کتابی یاد می‌شود که یک بار خواندن آن کافی نیست.
0 out of 5

عاشقان یک شبه

۱۲,۰۰۰ تومان
عاشقان یک شبه مجموعه داستان هایی است درباره ی انسان های سرگشته ای که از عشق، مفر و پناهگاهی برای خود ساخته اند و رهایی و آزادی را در عشق می جویند
ویژه
سه‌شنبه‌ها با موری
0 out of 5

سه‌شنبه‌ها با موری

۳۱,۵۰۰ تومان
سه شنبه ها با موری از تأثیر گذارترین و پرفروش ترین انتشارات نیویورک تایمز است که از اکتبر 1997 تاکنون همواره در صدر جدول پرفروشترین کتاب های سال قرار داشته است
ویژه
به کسی مربوط نیست
0 out of 5

به کسی مربوط نیست

۴۸,۰۰۰ تومان
آن چه جومپا لاهیری را از دیگران مجزا می کند، سبک نوشتاری ساده و در عین حال سرشار از جزئیاتی است که در فرآیند بیان دقیق زندگی شخصیت هایش، قلب را به درد می آورد
ویژه
برادران کارامازوف
0 out of 5

برادران کارامازوف

۸۵,۰۰۰ تومان
این رمان به عنوان یکی از اثربخش‌ترین رمان‌ها شناخته شده‌است. زیگموند فروید آن را جذاب‌ترین رمان نوشته شده خواند. به علت دارا بودن موضوعات عقده ادیپ که در حوزهٔ تخصص فروید بود، این رمان مورد علاقهٔ وی قرار گرفت
ویژه
ایتالو کالوینوایتالو کالوینو
0 out of 5

بارون درخت نشین

۳۰,۰۰۰ تومان
بارون درخت‌نشین نام کتابی از ایتالو کالوینو نویسنده ایتالیایی است که در سال ۱۹۵۷ به چاپ رسید. این کتاب سرگذشت پسری را به تصویر می‌کشد که تصمیم می‌گیرد زندگی خود را بر روی درختان سپری کند.
ویژه
چاک پالانیکچاک پالانیک
0 out of 5

باشگاه مشت زنی

۲۹,۰۰۰ تومان
باشگاه مشت زنی ( باشگاه مبارزه) (به انگلیسی: Fight Club) رمانی اثر نویسندهٔ آمریکایی چاک پائولانیک چاپ سال ۱۹۹۶ است. تا کنون ۴ نسخه از این رمان چاپ شده‌است و کارگردان معروف دیوید فینچر بر اساس آن فیلمی با همین نام در سال ۱۹۹۹ ساخته است.
در حال بارگذاری ...
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا رمز عبور خود را وارد کنید. پس از آن یک لینک بازیابی رمز عبور در ایمیل خود دریافت خواهید کرد.
We do not share your personal details with anyone.