سبد خرید

ویژه
قلبی به این سپیدیقلبی به این سپیدی
0 out of 5

قلبی به این سپیدی

۴۲,۰۰۰ تومان
از نگاه منتقدان « قلبی به این سپیدی » بهترین کتاب «خابیر ماریاس» است. وی برای این کتاب برنده جایزه بین‌المللی «ایمپک دوبلین» نیز شده است.
ویژه
dark yek payandark yek payan
0 out of 5

درک یک پایان

۳۰,۰۰۰ تومان
کتاب درک یک پایان خیلی زود به جایگاه قابل قبولی در میان خوانندگان دست یافت. حتی بعضا از آن به عنوان کتابی یاد می‌شود که یک بار خواندن آن کافی نیست.
ویژه
هنر شفاف اندیشیدن
0 out of 5

هنر شفاف اندیشیدن

۵۸,۰۰۰ تومان
کتاب هنر شفاف اندیشیدن در واقع یک گردآوری است. گردآوری دقیق و ظریف با مثال‌های زیبا و کاربردی از کتابهای متعددی که در زمینه تصمیم گیری نوشته شده‌اند. این را از فهرست طولانی منابع در انتهای کتاب هم می‌توان مشاهده کرد.
ویژه
رولف دابلی
0 out of 5

هنر خوب زندگی کردن

۴۸,۰۰۰ تومان
کتاب هنر خوب زندگی کردن که نوشته رولف دوبلی است، با برشمردن 52 الگوی ذهنی تلاش دارد تا به خواننده کمک کند تا از شر اشتباهات معمول نوع بشر در به هدر دادن زندگی خود و دیگران در امان بوده و عمر را کمتر به بطالت بگذراند.
ویژه
به کسی مربوط نیست
0 out of 5

به کسی مربوط نیست

۴۸,۰۰۰ تومان
آن چه جومپا لاهیری را از دیگران مجزا می کند، سبک نوشتاری ساده و در عین حال سرشار از جزئیاتی است که در فرآیند بیان دقیق زندگی شخصیت هایش، قلب را به درد می آورد
ویژه
خون خورده
0 out of 5

خون خورده

۴۲,۰۰۰ تومان
قصه­‌ی پنج برادر ،قصه­‌ی برادرانِ «سوخته». فصه برادرانی که گم شده­‌اند…» رمان در یک پروسه‌ی زمانی بین سالِ 1360 تا 1367 در زمانِ گذشته و بخشی از آن در یکی دو سالِ اخیر رخ می‌دهد.
ویژه
بیرون در
0 out of 5

بیرون در

۲۵,۰۰۰ تومان
راوی کتاب بیرون در زنی به نام آفاق است که در ابتدای کتاب در خانه‌ای، تنها رها می‌شود. آفاق در تلاش برای درک وضعیت خود به این موضوع می‌پردازد که چطور به اینجا رسیده است.
ویژه
چاک پالانیکچاک پالانیک
0 out of 5

باشگاه مشت زنی

۲۹,۰۰۰ تومان
باشگاه مشت زنی ( باشگاه مبارزه) (به انگلیسی: Fight Club) رمانی اثر نویسندهٔ آمریکایی چاک پائولانیک چاپ سال ۱۹۹۶ است. تا کنون ۴ نسخه از این رمان چاپ شده‌است و کارگردان معروف دیوید فینچر بر اساس آن فیلمی با همین نام در سال ۱۹۹۹ ساخته است.
در حال بارگذاری ...
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا رمز عبور خود را وارد کنید. پس از آن یک لینک بازیابی رمز عبور در ایمیل خود دریافت خواهید کرد.
We do not share your personal details with anyone.