سبد خرید

پی شوم

پی شوم

در این بازی، پی شوم ، هدف خندیدن بیشتر است که با استفاده از کارت های سیاه و سفیدی که در بازی است انجام میشه. کارت های سیاه بازی که جملاتی با یک یا دو جای خالی هستند با استفاده از کارت های سفید که پر از کلمات عجیب غریب و خنده داره پرشون کنیم. یکی از جذابیت های بازی اینجاست که اگر خانواده پر جمعیتی دارید یا حتی با کلی از فامیل ها یا دوستان دور هم جمع میشوید پی شوم را هم میتوانید بازی کنید چون این بازی از ۳ تا ۱۲ نفر قابل بازی است و نه فقط جوابگوی تعداد بالای بازیکنان است بلکه به ۳ روش کوتاه که هر کس ۳ کارت سیاه، بازی استاندارد که هر کس ۵ کارت سیاه و بازی بی پایان که تا خسته شدن همه ی بازیکنان ادامه می یابد.

سبک بازی: مهمانی
تعداد بازیکن: ۳-۱۲ نفر
مناسب برای: ۱۵+ سال
زمان بازی: ۱۵-۳۰ دقیقه

در هر دور از بازی پی‌شوم بازیکنان باید پیشنهاداتی برای سوال مطرح‌شده بدهند. این پیشنهادات می‌تواند خنده‌دار، جالب، خلاقانه و حتی گاهی عجیب باشند. بازی زمانی تمام می‌شود که یا بازیکنان از بازی خسته شوند و یا از شدت خنده دیگر توان ادامه نداشته باشند!

در بازی پی‌شوم بازیکنان تلاش می‌کنند تا با پیشنهادات خنده‌دار خود برای جملات بازی، نظر داور بازی را جلب کرده و امتیاز بگیرند. هرکدام از جملات بازی یک یا چند جای خالی دارد که بازیکنان با کلمات پیشنهادی خود آنرا تکمیل می‌کنند و ترکیبات عجیب و خلاقانه‌ای می‌سازند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + هفده =

در حال بارگذاری ...
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا رمز عبور خود را وارد کنید. پس از آن یک لینک بازیابی رمز عبور در ایمیل خود دریافت خواهید کرد.
We do not share your personal details with anyone.