سبد خرید

پایاپای

پایاپای

دوست دارید یک تاجری باشید که وقت سر خاراندن هم نداشته باشید؟ بازی پایاپای بازیکنان را در نقش تاجر هایی در بازار شلوغی که هر کس به فکر جمع آوری کالای خود است قرار می دهد! این بازی نه قانون دارد نه نوبت! حالا این شمایید و یک بازار شلوغ که باید کالاهای خودتونو سریع تر از بقیه به دست بیارید. بازی پایاپای که تولید شرکت هوپا است و دارای ۷۲ کارت کالا، ۲ کارت ویژه، یک زنگ فلزی و یک کیسه ی پارچه ای است با به صدا در آمدن زنگ شروع و با به صدا در آمدن دوباره ی زنگ بازی خاتمه می یابد و قطعا برنده ی بازی کسی است که توانسته باشد بهتر و سریع تر از بقیه محصولاتش را فروخته باشد. این بازی برای ۵ تا ۹۹ سال و تعداد بازیکنان ۲ تا ۸ نفر است. برای تجربه ی یک حس حال واقعی مانند بازار شلوغ و پر سر و صدا تعداد ۸ نفر پیشنهاد میشه!! بازی دارای دو حالت پشیرفته و کلاسیک است که با استفاده از کارت های ویژه و اعدادی که بالای کارت های کالا ثبت شده میتوان برای جلوگیری از تکراری شدن بازی، حالت ویژه را بازی کرد.

سبک بازی: کارتی – سرعت عملی

تعداد بازیکن: ۳-۸ نفر

مناسب برای: ۷+ سال

زمان بازی:۲۰-۴۵ دقیقه

در بازی پرهیجان “پایاپای”، بازیکنان در نقش تاجرانی هستند که در یک بازار شلوغ، به داد و ستد کالاهایشان مشغول هستند. بازیکنان به شکل همزمان و سرعتی و با تعویض کارت هایشان با یکدیگر، تلاش می‌کنند تا تمام کارت های یک کالا را در دست خود جمع‌آوری نمایند. بازیکنی که سریعتر بتواند یک دست از یک کالا را جمع‌آوری نماید با زدن زنگ، برنده یک دور از بازی می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + شانزده =

در حال بارگذاری ...
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا رمز عبور خود را وارد کنید. پس از آن یک لینک بازیابی رمز عبور در ایمیل خود دریافت خواهید کرد.
We do not share your personal details with anyone.