سبد خرید

استوژیت

استوژیت

دنیای خواب و خیال و رویا آنقدر بزرگه که نمی توان از اون برداشت دقیق و کاملی کرد. استوژیت بازی ای که مارا به این دنیا وارد می کند و ذهنمان را در برار تصویر های خیالی به چالش میکشد. بازی استوژیت که نسخه ی ایرانی بازی دیکسیت است توسط شرکت هوپا تولید شده و کارت های آن بومی سازی شده است. بازی دارای ۹۶ کارت تصویر و ۶۴ نشان رأی دهی و یک صفحه ی بازی به همراه ۸ مهره ی چوبی است. همچنین اکسپنشن بازی نیز توسط این شرکت تولید و عرضه شده که کارت های بازی را به دو برار یعنی ۱۹۲ کارت افزایش می دهد!! در این بازی هر کس بتواند امتیاز بیشتری کسب کند و زودتر از بقیه صفحه ی بازی را طی کند برنده ی بازی است البته برای طی کردن این صفحه باید بتوانید جوری خواب هارو تعبیر کنید که نه آنقدر واضح باشه که همه متوجه خواب یا کارت شما شوند یا آنقدری مبهم باشد که هیچکس متوجه آن نشود، بلکه باید هی جوری باشه که فقط چند نفر از بازیکنان بتوانند متوجه تعریف شما شوند و کارت درست را انتخاب کنند.

سبک بازی: قصه_گویی – ذهن_خوانی

تعداد بازیکن: ۲-۸ نفر

مناسب برای: ۸+ سال

زمان بازی: ۲۰ دقیقه

به دنیای پُر رمز و رازِ سرزمین رؤیایی استوژیت خوش آمدید! سرزمین نقش و نگارهای سحرآمیز… در این‌جا، کارت‌هایی با تصاویری عمیق، الهام‌بخش و مسحورکننده، به طرز جذاب و شگفت‌انگیزی توانایی تفکر خلاقانه و قدرت شهود شما را می‌آزمایند. برای موفقیت در این بازی باید از استعداد، قدرت تخیل و ذهن‌خوانی، و تجربیات پیشین خود به گونه‌ای متفاوت بهره ببرید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 2 =

در حال بارگذاری ...
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا رمز عبور خود را وارد کنید. پس از آن یک لینک بازیابی رمز عبور در ایمیل خود دریافت خواهید کرد.
We do not share your personal details with anyone.