سبد خرید

دژ

دژ

ساختن شهر به هر قیمتی که شده! استفاده از قدرت مستشاران برای ساختن شهر جدید یا نابود کردن شهر دیگران؟! کشتن بقیه یا غارت کردن ازشون؟ دژ، بازی دیگری از شرکت هوپا که ساخته شده از روی بازی سیتادل است. یک بازی شخصیت محور که استراتژی و بازی خوانی از نکات اصلی بازی برای برده شدن است. در هر دور از بازی، یک راوی یا همان شخصیت پادشاه افسار بازی را به دست میگیرد و با صدا کردن تک تک شخصیت ها بازی را به جریان میاندازد و هر کس نقش خود را اجرا میکند. بازی دارای ۸ شخصیت است ولی بازی از ۲ تا ۷ نفر قابل بازی است و جذابیت بازی همین جاست که حتی اگر ۷ نفره هم بازی کنید یک شخصیت همیشه از بازی بیرون خواهد ماند بدون اینکه بازیکنان بدانند چه شخصیتی است تا نتوان به راحتی شخصیت هر بازیکن را تشخیص داد. این بازی مناسب برای ۱۰ تا ۹۹ سال است و دارای ۸ کارت نقش، ۶۱ کارت سازه، ۲۵ سکه، ۱ تاج و دفترچه راهنمای بازی است.

در دژ هر دور کامل بازی حدود ۴۵ تا ۶۰ دقیقه زمان می برد و اگر از بازی های شخصیت محور سرعتی خسته شده اید دژ میتواند یک پیشنهاد جذاب برای شما باشد!

سبک بازی: کارتی – نقش مخفی
تعداد بازیکن: ۲-۷ نفر
مناسب برای: ۱۰+ سال
زمان بازی: ۴۵-۶۰ دقیقه

در بازی «دژ»، بازیکنان در رقابت با یکدیگر، تلاش می‌کنند تا با ساخت جذابترین و بهترین شهر، تبدیل به بهترین حکمران در قلمرو پادشاهی شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − دو =

در حال بارگذاری ...
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا رمز عبور خود را وارد کنید. پس از آن یک لینک بازیابی رمز عبور در ایمیل خود دریافت خواهید کرد.
We do not share your personal details with anyone.