سبد خرید

برند پیکاسو از سال 1383 با توجه به نیاز بازار با هدف ارائه محصولات لوازم التحریربا کیفیت و حفظ حقوق مصرف کننده کالای لوازم التحریر که دانش آموزان محترم می باشند اقدام به ارائه محصولات خود مطابق استانداردهای روز اروپا در ایران نموده است
مدادرنگی پیکاسو جهت تامین نیاز مصرف کنندگان اقدام به ارائه محصولات خود با تنوع گسترده و بسته بندی متنوع نموده است .

ویژه
ماژیک 24 رنگ پیکاسوماژیک 24 رنگ پیکاسو
0 out of 5

ماژیک رنگ آمیزی ۲۴ رنگ پیکاسو جامبو

۳۸,۴۰۰ تومان
ماژیک رنگ آمیزی 24 رنگ پیکاسو جامبو با 24 رنگ و جعبه پلاستیکی تخت آویز مناسب برای استفاده کوکان در رنگ آمیزی و نقاشی روی کاغذ و مقوا.
ویژه
ماژیک 12 رنگ پیکاسوماژیک 12 رنگ پیکاسو
0 out of 5

ماژیک رنگ آمیزی ۱۲ رنگ پیکاسو جامبو

۱۹,۵۰۰ تومان
ماژیک رنگ آمیزی 12 رنگ پیکاسو جامبو با 12 رنگ و جعبه پلاستیکی تخت آویز مناسب برای استفاده کوکان در رنگ آمیزی و نقاشی روی کاغذ و مقوا.
ویژه
مداد رنگی پیکاسومداد رنگی پیکاسو
0 out of 5

مداد رنگی ۱۲ رنگ پیکاسو جعبه مقوایی

۲۲,۵۰۰ تومان
مداد رنگی 12 رنگ پیکاسو با جعبه مقوایی از رنگ‌های درخشان و شفاف تشکیل شده‌ که به راحتی با هم ترکیب می‌شوند و ماندگاری بسیار بالایی دارند. بدنه‌ی اين مداد رنگی به‌شکل شش ضلعی طراحی و از جنس چوب ساخته شده است.
ویژه
مداد سیاه پیکاسومداد سیاه پیکاسو
0 out of 5

مداد سیاه پیکاسو بدنه نئونی

۱,۸۵۰ تومان
مداد سیاه پیکاسو بدنه نئونی با کیفیت مناسب بوده و سطح مقطع آن مثلثی طراحی شده است. این سه ضلعی به مداد حالتی داده که در استفاده‌ی طولانی مدت به دست آسیب نزده و آن را خسته نمی‌کند. همچنین مانع لیز خوردن مداد در دست و روی میز می‌شود.
در حال بارگذاری ...
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا رمز عبور خود را وارد کنید. پس از آن یک لینک بازیابی رمز عبور در ایمیل خود دریافت خواهید کرد.
We do not share your personal details with anyone.