سبد خرید

نشانه کنونی پنتر به گونه‌ای طراحی شده‌است که احساس ظرافت، زیبایی، اطمینان، پویایی و وحدت بین اعضای مختلف شرکت و محصولات را نشان می‌دهد
برند پنتر به عنوان برندی پویا به مثابه موجودی زنده‌ می‌باشد که بی‌وقفه در حال رشد و تکامل است و در هر گذر طنین‌انداز شعاریست که برگرفته از ماهیت تکامل آن است و هم‌اکنون شعار “شور و هیجان نوشت‌افزار” انتخابی برای ماهیت نقش‌آفرینی این برند است.
برخی از ارزش های برند پنتر به شرح زیر است :
• توجه ویژه به کیفیت، استاندارد های ملی ، بین المللی و ایمنی محصولات
• توجه به نیازهای مشتریان و اولویت‌بندی منافع مشتریان
• محیط کار صمیمی، متعهدانه و نوآورانه به منظور بهبود کیفیت محصولات و خدمات
• طراحی و توسعه محصولات بر اساس نیاز سنجی و تحقیقات بازارپنتر

ویژه
هایلایتر پنترهایلایتر پنتر
0 out of 5

هایلایتر کلاسیک پنتر

۴,۵۰۰ تومان
رنگ‌های جذاب ماژیک‌ هایلایتر کلاسیک پنتر مطالب و نوشته‌های شما را برایتان جذاب‌تر و خواندنی‌تر می‌کند. این ماژیک‌ها می‌توانند مطالب مهم جزوه‌ها و کتاب‌هایتان را با ضخامت‌های مختلف علامت‌گذاری و کدگذاری کنند. درپوش این ماژیک‌ علامت گذار همان چیزی است که باعث دوام طولانی‌مدت آن می‌شود.
ویژه
نوک مداد نوکی پنترنوک مداد نوکی پنتر
0 out of 5

نوک مداد نوکی ۰٫۷ پنتر

۳,۰۵۰ تومان
نوک مداد نوکی 0.7 پنتر، در ضخامت 0.7 میلیمتر موجود می باشد. این نوک با درجه سختی 2B و طول 6 سانتی متر می باشد و از مواد غیر سمی تشکیل شده و درون بسته ای  قرار گرفته که از نوک تا حد زیادی در برابر شکستگی محافظت می کند.
ویژه
نوک مداد نوکی پنترنوک مداد نوکی پنتر
0 out of 5

نوک مداد نوکی ۰٫۵ پنتر

۳,۰۵۰ تومان
نوک مداد نوکی 0.5 پنتر، در ضخامت 0.5 میلیمتر موجود می باشد. این نوک با درجه سختی 2B و طول 6 سانتی متر می باشد و از مواد غیر سمی تشکیل شده و درون بسته ای  قرار گرفته که از نوک تا حد زیادی در برابر شکستگی محافظت می کند.
ویژه
ماژیک وایت برد پنترماژیک وایت برد پنتر
0 out of 5

ماژیک وایت برد پنتر نوک گرد

۴,۹۰۰ تومان
ماژیک وایت برد پنتر یکی از انتخاب های خوب برای تخته وایت برد، به جای استفاده ازگچ و تخته سیاه است. خرید ماژیک وایت برد پنتر نوک تخت و گرد برای استفاده در جلسات اداری، سازمانی، شرکتی و برنامه های آموزشی مدارس بسیار مناسب است.
ویژه
مداد نوکی پنتر سری آرت
0 out of 5

مداد نوکی ۰٫۷ پنتر مدل Art Series

۱۳,۸۰۰ تومان
مداد نوکی 0.7 پنتر مدل Art Series با نوک نسبتا ضخیم به منظور افزایش تمرکز شما برروی نوشته طراحی شده است. بدنه این مداد نوکی طرحی دایره دارد. همچنین بدنه پلاستیکی این مدادنوکی مانع از عرق کردن و سر خوردن دست شما می‌شود.
ویژه
مداد نوکی پنتر سری آرت
0 out of 5

مداد نوکی ۰٫۵ پنتر مدل Art Series

۱۳,۸۰۰ تومان
مداد نوکی 0.5 پنتر مدل Art Series با نوک نسبتا ضخیم به منظور افزایش تمرکز شما برروی نوشته طراحی شده است. بدنه این مداد نوکی طرحی دایره دارد. همچنین بدنه پلاستیکی این مدادنوکی مانع از عرق کردن و سر خوردن دست شما می‌شود.
ویژه
خودکار پنتر smoothخودکار پنتر smooth
0 out of 5

خودکار پنتر مدل Smooth

۳,۶۵۰ تومان
خودکار پنتر مدل Smooth بسیار نرم و روان روی کاغذ حرکت می‌کند و از طریق نوک 1 میلی‌متری خود خطی بدون لک و صاف به همراه جریان دائمی برای شما فراهم می‌سازد. همچنین بدنه این خوکار از پلاستیکی نرم تشکیل شده که از عرق کردن دست شما جلوگیری می‌کند.
ویژه
خودکار پنتر Semi Gelخودکار پنتر Semi Gel
0 out of 5

خودکار پنتر مدل Semi Gel

۳,۶۰۰ تومان
«خودکار پنتر مدل Semi Gel» دارای بدنه‌ی پلاستیکی شفافی است که امکان رصد لحظه‌ای میزان جوهر باقی‌مانده را برای کاربر فراهم می‌کند. با این بدنه شما دیگر نگران تمام‌شدن ناگهانی جوهر خودکار نخواهید بود.
در حال بارگذاری ...
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا رمز عبور خود را وارد کنید. پس از آن یک لینک بازیابی رمز عبور در ایمیل خود دریافت خواهید کرد.
We do not share your personal details with anyone.