سبد خرید

اونر (Owner) سال‌هاست که لوازم‌التحریر تولید می‌کند. این شرکت کره‌ای از اعتبار زیادی در بازار‌های جهانی بهره می‌برد.اونر یک شرکت کره‌ای است که درزمینه‌ طراحی و ساخت لوازم‌التحریر فعالیت می‌کند. اونر همواره سعی کرده تا محصولاتی مقرون‌ به ‌صرفه همراه با کیفیت ساخت مناسب را به بازار‌های جهانی عرضه کند؛ درنتیجه لوازم‌التحریر تولیدی این شرکت کره‌ای، برای عموم مردم و حتی حرفه‌ای‌ها بسیار کاربردی و مناسب است. در نظر داشته باشید که محصولات شرکت اونر در بازار ایران با تنوع بسیار بالایی عرضه می‌شود.اونر

ویژه
نوک مداد نوکی اونرنوک مداد نوکی اونر
0 out of 5

نوک مداد نوکی ۰٫۵ اونر

۲,۹۰۰ تومان
نوک مداد نوکی 0.5 اونر، در ضخامت 0.5 میلیمتر موجود می باشد. این نوک با درجه سختی HB و طول 6 سانتی متر می باشد و از مواد غیر سمی تشکیل شده و درون بسته ای  قرار گرفته که از نوک تا حد زیادی در برابر شکستگی محافظت می کند.
ویژه
مداد سیاه اونر 122120مداد سیاه اونر 122120
0 out of 5

مداد سیاه اونر ۱۲۲۱۲۰

۱,۹۲۰ تومان
مداد سیاه اونر 122120 با گرافیت با کیفیت که به نرمی روی کاغذ حرکت می کند و بدنه ارگونومیک با رنگ بدنه چوبی جذاب، نوشتن را به یک سرگرمی تبدیل خواهد کرد.
ویژه
مداد سیاه اونر 122110مداد سیاه اونر 122110
0 out of 5

مداد سیاه اونر ۱۲۲۱۱۰

۱,۷۵۰ تومان
مداد سیاه اونر 122110 با گرافیت با کیفیت که به نرمی روی کاغذ حرکت می کند و بدنه ارگونومیک با رنگ بدنه چوبی جذاب، نوشتن را به یک سرگرمی تبدیل خواهد کرد.
در حال بارگذاری ...
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا رمز عبور خود را وارد کنید. پس از آن یک لینک بازیابی رمز عبور در ایمیل خود دریافت خواهید کرد.
We do not share your personal details with anyone.