سبد خرید

«مپد» که مختصرشده از عبارت فرانسوی (Manufacture d’Articles de Precision Et de Dessin) است، یک کسب و کار فرانسوی در زمینه‌ تولید نوشت‌افزار برای ادارات و مدارس محسوب می‌شود. این کمپانی، پیشرو در طراحی و تولیدات ملزومات دانش‌آموزی، تحریر، نوشت‌افزار وتجهیزات اداری بوده و دارای شهرت و جایگاه جهانی است. با افزایش ۹ کشور جدید به‌عنوان نماینده این کمپانی، حالا تعداد کشورهایی که دارای نمایندگی ماپد هستند، به ۱۲۵ کشور در سراسر جهان رسیده است. خرید محصولات ماپد در ایران نیز با استقبال عمومی همراه بوده و طیف گسترده‌ای از محصولات این برند مورد توجه دانش‌آموزان و دانشجویان قرار گرفته است.

مپد در سال ۱۹۴۷ در کشور فرانسه، شهر اَنِسی در مجاورت رشته‌کوه‌های آلپ تأسیس شد. اولین تولید این شرکت قطب‌نماهای برنجی بود. پرگار اولین لوازم‌التحریری بود که این کمپانی با ساخت آن به طور رسمی پا به عرصه بازار تولید گذاشت. در حال حاضر پرگار جزء پرفروش‌های این برند است.مپد

ویژه
تراش کروک کروک مپدتراش کروک کروک مپد
0 out of 5

تراش مپد Croc Croc کرم فضایی

۲۰,۷۰۰ تومان
تراش مپد مدل Croc با تیغه استیل خود توانایی تیز کردن و فرم دادن به نوک مداد شما را دارد. تیغه‌ی مقاوم این تراش هرنوع مداد را تیز می کند. این تراش مخزن پلاستیکی با دو سوراخ دارد .
ویژه
تراش کروک کروک مپدتراش مپد
0 out of 5

تراش مپد Croc Croc خرگوشی

۲۴,۷۵۰ تومان
تراش مپد مدل Croc با تیغه استیل خود توانایی تیز کردن و فرم دادن به نوک مداد شما را دارد. تیغه‌ی مقاوم این تراش هرنوع مداد را تیز می کند. این تراش مخزن شیشه ای با ابعاد مناسب دارد .
در حال بارگذاری ...
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا رمز عبور خود را وارد کنید. پس از آن یک لینک بازیابی رمز عبور در ایمیل خود دریافت خواهید کرد.
We do not share your personal details with anyone.