سبد خرید

کاپوچین

کاپوچین

ترکیبی از رنگ و هیجان و سرعت!!! بازی ایرانی کاپوچین که الهام گرفته شده از بازی اسپید کاپس و از تولیدات شرکت هوپا است که این شرکت علاوه بر بازی اصلی محتوای جانبی یا به اصطلاح اکسپنشن نیز برای این بازی تولید کرده است. این بازی دارای یک زنگ، ۵۴ کارت با تصاویر افقی، عمودی و سه بُعدی است و برای سن ۵ تا ۹۹ سال و بین ۲ تا ۴ نفر است که البته با اضافه کردن اکسپنشن به بازی اصلی بازی، کارت های بازی به ۹۰ و تعداد بازیکنان به ۶ نفر افزایش می یابد. هدف بازی جمع کردن بیشتر تعداد کارت برای خودمان است که این کار فقط از پس چشم های تیز و دست های فرز بر می آید. این بازی نه تنها باعث افزایش دقت و تمرکز میشود بلکه برای آموزش رنگ ها و ترکیب کردن ها با یکدیگر را برای بچه ها نیز استفاده می شود البته این بازی محدودیت سنی ندارد و در هر جمعی با هر سنی بازی بشود سطح بازی متفاوت است ولی چیز مشترک بازی کاپوچین در هر جمعی خنده و شادی و هیجان آن است.

سبک بازی: هیجانی – سرعت عمل

تعداد بازیکن: ۲-۴ نفر

مناسب برای: ۵+ سال

زمان بازی: ۱۵-۳۰ دقیقه

یک بازی پر از رنگ و زنگ و خنده و هیجان! فنجان‌های رنگ و وارنگ «کاپوچین» همه‌ی آن چیزی است که برای ساختن یک دنیای شاد و خیال‌انگیز لازم دارید. فقط باید سریع باشید و با رنگ‌هایی که در اختیار دارید، تصاویر توی کارت‌های بازی را از نو بسازید. و البته باید دقیق باشید و تیزبین!

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =

در حال بارگذاری ...
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا رمز عبور خود را وارد کنید. پس از آن یک لینک بازیابی رمز عبور در ایمیل خود دریافت خواهید کرد.
We do not share your personal details with anyone.