سبد خرید

سیاست حفظ حریم خصوصی

بوک وِی به نشانی اینترنتی bookway.ir قدردان اعتماد شما بوده و لازم است بدانید حریم خصوصی شما، حریم خصوصی بوک وِی است که با تمام وجود و دقت در حفظ و نگهداری آن متعهد هستیم.

سیاست حفظ حریم خصوصی شما کاربر محترم در وبسایت بوک وِی به شرح زیر است:

اطلاعاتی که شما باید برای عضویت و خرید از بوک وِی در اختیار ما قرار دهید:

نام و نام خانوادگی، شماره تلفن، آدرس پستی و پست الکترونیکی است که  بدون این اطلاعات ما قادر به ارائه خدمات به شما نخواهیم بود, همه اطلاعاتی که شما کاربر محترم در وبسایت وارد می‌کنید نزد ما کاملا محفوظ بوده و تحت هیچ شرایطی دراختیار هیچ کس قرار نخواهدگرفت.

اطلاعاتی که به صورت خودکار از سیستم شما به ما منتقل می گردد : 

انواع خاصی از اطلاعات هنگام اتصال مرورگر شما به وبسایت بوک وِی به سرورهای ما منتقل می شوند که ما برای تجزیه‌ و تحلیل‌های آماری استفاده می‌کنیم مانند آدرس IP سیستم شما که هنگام اتصال به اینترنت دریافت می‌کنید. اطلاعات اتصال شما مانند نوع مرورگر، نسخه مرورگر، تنظیم زمانی،‌ موقعیت جغرافیایی، نوع سیستم عامل و مدت زمان حضور شما در وبسایت از دیگر اطلاعاتی است که بصورت خودکار منتقل می گردند و این اطلاعات نیز نزد ما کاملا محفوظ خواهدماند.

مدیریت مالی و انتقال وجه :

تراکنش‌های مالی شما توسط درگاه پرداخت امن بانک است که خود شما هنگام پرداخت انتخاب می‌کنید و این درگاه‌ها توسط خود بانک‌ها کنترل شده و از امنیت بالایی برخورداراست. یعنی تراکنش‌های مالی شما هرگز در بوک وِی انجام نمی‌شود و فقط اطلاعات پرداخت پس از عملیات پرداخت برای ثبت خرید به ما اعلام می شود. انتقال وجوه شما از طریق اینترنت بانک، کارتخوان و خودپرداز نیز تابع  روند امنیتی فوق می باشد.

مهم این است که شما برای جلوگیری ار دسترسی‌های غیرمجاز به حساب کاربری خود، مراقبت ویژه‌ای از رمز ورود خود داشته باشید. اگر از کامپیوترهای مشترک استفاده می‌کنید،‌ حتما بعد از اتمام کار خود از حساب کاربریتان خارج شوید.

مراقبت از اطلاعات کاربران محترم بوک وِی وظیفه و تعهد مهم بخش امنیتی سرور ماست به این معنا که اطلاعات کاربران تنها برای ارائه خدمات در بخش‌های مختلف سایت مورد استفاده قرار می‌گیرد و تحت هیچ شرایطی منتشر نخواهد شد.

در ضمن شما همواره می توانید به حساب کاربری خود وارد شده و اقدام به تصحیح، به روز رسانی یا محدود کردن اطلاعات خود نمائید. شما در صفحه کاربری خود به همه اطلاعاتی که وارد کرده اید, خریدها و تراکنش‌های مالی خود دسترسی خواهید داشت.

با احترام

مدیریت وبسایت بوک وِی

در حال بارگذاری ...
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا رمز عبور خود را وارد کنید. پس از آن یک لینک بازیابی رمز عبور در ایمیل خود دریافت خواهید کرد.
We do not share your personal details with anyone.